Krótkie podsumowanie KB#52

52 edycja Karnawału Blogowego dobiegła końca w piątek, z racji braku dostępu do Internetu w weekend i faktu, że do poprowadzenia kolejnej edycji nikt się nie zgłosił, małe podsumowanie dopiero dzisiaj.

kb2014popr

Tematem pięćdziesiątego drugiego karnawału było: Serwis, forum, fanzin. Na napisanie notki zdecydowało się dziesięć osób, którym w dodatku wystarczyło chęci i czasu:

Misiołak sporządził tabelkę, Falven zadebiutował w Karnawale, ja pogadałem sobie z Repkiem, Morel się nie identyfikował, Tomakon odpowiedział na zadane pytania, Bohomaz radził się zdystansować, Pafnucy pisał mimo, że było bez sensu, Enc cytował, Borejko przeczył i przypominał, że już było, a Jadowy zrobił model niedupy.

Ilość wpisów nie powaliła, ale nie było źle. Ba, wszystko byłoby cacy, gdyby ruszyła kolejna odsłona Karnawału, Bohomaz proponował wstępnie „Po co skoro jest Warhammer”, ale oby adekwatne nie stało się „Dlaczego Karnawale umierasz?”. W odwodach mam lekki temat o stosowaniu gadżetów na sesji, ale może następnym razem. Prowadzący poszukiwany, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Bohomaz, co z tym Warhammerem?

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Karnawał blogowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Krótkie podsumowanie KB#52

  1. Bohomaz, niech z Warhem da na razie spokój. Choćby dlatego, że historia KB pokazała, że po emo-temacie powinien iść konkret-temat. Kiedy idzie drugi z rzędu emo-temat, to wypada to wyjątkowo blado.

  2. Nikola Adamus pisze:

    Mogę wziąć, a tematem niech będą kobiety 😛

  3. Pingback: KBRPG #53: Kobiety | Szpon Playing Games

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s