EVIL – organizacyjnie

Do EVIL’a, czyli Erpegowo Valentynkowego Wyjazdu Lutowego zostało dwa tygodnie. Jako, że część osób „nie ogarnia maila” przenoszę informacje organizacyjne i końcowe ustalenia na bloga. Wszelkie pytania, uwagi i przede wszystkim zapisy na sesje proszę podawać w komentarzach.

Potwierdzony zaliczkami skład to dwanaście osób: Furiath, karp, Kevin, Maro, Niemst, Paweł, Rochu, Senmara, Smartfox, Triki, Wajs i Zydy – wszyscy jadą od czwartku wieczór, w związku z czym będą zmiany organizacyjne (moim zdaniem na plus) w stosunku do wyjazdu październikowego.

Termin: Przyjazd 20 lutego (czwartek) do 20. Wyjazd w 23 lutego (niedziela) po śniadaniu.

Miejsce: Chata Morgana – wszyscy oprócz Pawła już je znają.

Dojazd: Furiat i Senmara mkną samochodem z Poznania. Paweł i Roch docierają do Wajsa i dalej (z Babimostu?) jadą jednym samochodem. Maro i Smartfox przykulają się autem z Wałbrzycha. Ja i Zydy dojeżdżamy do Wrocka, gdzie wraz z Trikim i Niemstem pakujemy się w Punciaka tego ostatniego. Pytanie do Kevina – dojeżdżasz sam, czy mamy Cię zgarnąć po drodze z Kątów? Uprzedzam będzie „przytulnie” 🙂

Menu: zgodnie z bardzo dobrą tradycją umówiłem się z Izą na jeden ciepły posiłek dziennie (cena 13 zł od głowy za posiłek). W związku z tym, że dwie, czy trzy osoby marudziły na bigos, menu przedstawia się następująco: czwartek pieczone kiełbaski + opiekane ziemniaczki, pieczywo, musztarda, piątek spaghetti z sosem bolońskim i serem, piątek gulaszowa. Fanów domowego chleba i smalcu informuję, że też będzie, ale nie wiem kiedy (obstawiam sobotę). W czwartek umawiam posiłek na 20, pozostałe dni dogadamy na miejscu. Teraz uwaga – jeśli ktoś nie chce jedzenia, proszę o info (najlepiej w komentarzu). Jeśli komuś coś z menu wybitnie nie pasuje, proszę o informację, może zmienimy na coś innego. Tak, wiem, na dobry początek przy jednym stole będą kiełbaski i Maro…

Sesje: czyli to co najważniejsze.

Czwartek – gramy w planszówki oraz karcianki i degustujemy napoje towarzyskie. Triki weźmie i poprowadzi Posiadłość szaleństwa, Wajs przywiezie podstawkę Dominiona (tak?), a ja Slavike (nie jadę autem, więc nie pakuję niczego więcej). Czy ktoś może wziąć coś jeszcze? Chętnie zagrałbym np. w Dixita. A, Zydy weź deka do LotRa, poskładam kraśki 🙂

Piątek – gramy trzy sesje. pierwszeństwo w zapisach na wszystkie sesje mieli wszyscy MG oraz Senmara (nie ma ze gender, kobieta miała pierwszeństwo 🙂 ). Resztę proszę o dopisywanie się w komentarzach – po trzech graczy u MG:

karp (Judgment Day SW): Niemst, Zydy, Maro

Roch (Edge of the Empire): Kevin, Wajs, Paweł

Triki (Klanarchia): Furiath, Senmara, Smartfox

Sobota – gramy u dwóch MG, zatem po pięciu graczy w ekipie. Pierwszeństwo mieli MG, ponadto ze względu na kontynuację kampanii u Smartfoxa niejako z automatu dopisałem grającą tam ekipę:

Furiath (Klanarchia): Triki, Roch, Niemst, Wajs, Paweł

Smartfox (CotAC BRP): karp, Kevin, Maro, Senmara, Zydy,

Jak coś pomieszałem poprawiać. Jak ktoś ma dodatkowe atrakcje  w stylu wieczoru pirata – dodawać, przekonywać, dogadywać.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wyjazdy erpegowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „EVIL – organizacyjnie

 1. Niemst pisze:

  Zapisy:
  Piatek: karp (Judgment Day SW):
  Sobota: Furiath (Klanarchia): Triki, Roch,

  Pozdrawiam
  Niemst

 2. Zysy pisze:

  Piatel: Karp
  Sobota: Smartfox

 3. Furiath pisze:

  To ja wezmę Dixita oraz Potwory z Tokio. Możliwe, że do tego momentu będę miał też Zombicide.

 4. Furiath pisze:

  Mam propozycje piątkową – może uda nam się piątkowy maraton, że od rana u Rocha Edge of Empire, a potem na wieczorek Triki z Klanką?

 5. karprpg pisze:

  Znaczy się chciałbyś połączyć dwie ekipy i zrobić krótkie sesje? Na chwilę obecną zaczynamy jak się obudzimy, czyli koło południa i są trzy sesje równolegle do późna.

 6. Furiath pisze:

  Kurcze, zapomnialem, ze po czwartku obudzimy sie w poludnie 😛 Po rpostu chętnie zagrałbym i w Edge i u Trikiego, zjeść ciastko i mieć ciastko 🙂

 7. karprpg pisze:

  Ha, ja chętnie zagrałbym i u Ciebie i u Smartfoxa (kampania wygrała). U Rocha też bym zagrał, choć chętniej w Yggdrasila 🙂 Swoją drogą zastanawiam się kim Ewa zagra u Foxa? W ekipie jest dwóch rycerzy zakonnych i sierżant jednego z nich. Dwórka? Zakonnica? A może pogańska Ragana?
  No i fajnie że będzie Dixit, w końcu spróbuję, może Zombiecide tez się uda…

 8. triki pisze:

  Mogę wziąć Zombiecide.

 9. triki pisze:

  shotgun – Niemstu 🙂

 10. smartfox pisze:

  Triki, robić postać do Klanarchii? Gramy wedle starych zasad? Jesli nowe, to kompletnie nie znam.

 11. Kevin pisze:

  W piątek piszę się na Edge of the Empire.

 12. Maro pisze:

  Siemka 🙂
  Piąteczek – jak się da – Klanka u Trikiego (jeśli jest już tłoczno 😉 to poproszę o wciśnięcie mnie w/do karpika)
  Sobota – Smartfoxiak
  Jeśli chodzi o jedzonoko, jako fan rewolucji około odbytniczych jestem ZA!

 13. wajs pisze:

  Cześć wszystkim 😛
  Więc tak w czwartek faktycznie będę mieć ze sobą Pawła i Rocha (ale nie z Babimostu ;P ) oraz podstawkę Dominiona.
  W piątek poproszę mnie dopisać do Rocha, a sobota zostaje Furiath (wesołe towarzystwo Rubasznych Rycerzy postanowiło mnie zdradzić…..)

 14. Senmara pisze:

  Chcę zagrać dwórką, najlepiej młodą i bezdzietną wdową po starym wojowniku, który całe życie spędził na krucjatach, wojnach itp, wrócił pod koniec życia, ożenił się z wnuczką najlepszego przyjaciela i szybko zmarł. Pogańskich lasek wolę nie ryzykować, bo czuję, ze skończy się to stosem

  • smartfox pisze:

   Dwórka pasuje, tylko będę musiał pacyfikować zapały graczy, którzy za wszelką cenę ograniczą Ci wolność, bo to średniowiecze i kobietom nie wypada cokolwiek robić poza szydełkowaniem, gotowaniem i byciem piękną dwórką. Ekipa to rycerze zakonni (banda najemników z czerwonymi mieczami na płaszczach tak naprawdę), dwórka w sumie niewiele ma do roboty, ale mogę sprokurować jakąś historię.

   • karprpg pisze:

    A Ty znowu po nas jedziesz… Nie przypominam sobie abym jako Georg choć raz stawiał dobro własne ponad dobro Zakonu, nie złamałem danego słowa, nie sprzeciwiłem się swoim ślubom, ba często wspierałem okoliczną ludność cywilną, mimo, ze to poganie. A że czasem jakiś trup padnie? Sorry, taki mamy klimat.
    Nie przypominam sobie też, abyśmy marginalizowali rolę kobiet, a trochę BNek się przez kampanię przewinęło. I weź tu bądź pobożnym sługą Pana… Zero zrozumienia, Uwe pewnie teraz roni przez Ciebie łzy, wstydź się Tomaszu.

   • smartfox pisze:

    Uwe? ten Uwe, który przybił przyrodzenie do drzwi klasztoru jakichś nazaretanek czy innych? Czy może ten, który ciągle sugeruje, że załatwi dzieci dla notabli kościelnych? A może ten, co siedział za handel na czarnym rynku kuszami zakonnymi?

   • karprpg pisze:

    Sam widzisz, znowu biedny Uwe, eh… Zbłądził, każdemu może się zdarzyć, ale teraz to zupełnie inny człowiek, wychowuje sierotę, jako kwatermistrz z narażeniem życia pomnaża dobra zakonu, nie podnosi niewiernych, takich jak dajmy na to brat Bożybłąd. A Ty mu ciągle wypominasz jakieś pomniejsze grzeszki.

   • Maro pisze:

    Dokładnie! To są POMNIEJSZE GRZESZKI!!! I to dla chwały zakonu i brata Georga czynione! A do tego Uwe się spowiada.. czasami 🙂 A kusze wcale niebyły zakonne tylko znalezione! Reszta to pomówienia, kalumnie i oszczerstwa!

 15. karprpg pisze:

  Czyli będzie córka przyjaciela 🙂 Pogańskich lasek się nie obawiaj, ragany mają fajną magię, a nasza ekipa paktowała przynajmniej z trzema. Mało tego mamy na wychowaniu pogańską dziesięciolatkę 🙂

  Pawła wpisuję jako brakujące ogniwo w piątek do Rocha, a w sobotę do Furiatha.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s